Prémiové

reklamní voňavé

visačky do auta

Když se řekne....

(voňka, vonítko, voňavý stromek, vůně do auta, aroma visačka, voňavka, osvěžovač vzduchu ..)

Vyrábíme od

0

ks

pro firmy, reklamní agentury, obce a města, sportovní kluby, autosalony..

Více než

0

hotových tvarů

 nebo dodáme originální tvar !

Dlouhá intenzita vůně

0

pečlivě vybraných vůní

které zaručeně potěší čichové smysly Vašich klientů i zákazníků.

Plnobarevný tisk

CMYK

tisk

U nás se nemusíte omezovat v počtu barev,tiskneme plno-barevným ofsetovým tiskem

Proč si vybrat voňavé visačky

Používá je ve svém autě většina z nás . Nabízejí velkou reklamní plochu  a jako bonus stimulují čich. Klient bude mít na očích nejen Vaše logo, či reklamní sdělení, ale kdykoli ucítí stejnou vůni vzpomene si, kdo mu visačku věnoval.

V naší nabídce najdete 34 pečlivě vybraných vůní včetně parfémů jako je Calvin Klein , nebo Denzo. V každé zakázce můžete kombinovat 2 vůně bez příplatku , (minimální množství pro 1 vůni je 100 ks) . Vzorky vůní Vám samozřejmě rádi zašleme až na stůl do Vaší kanceláře.

Máme více jak 1200 hotových výsekových tvarů v našem katalogu, ale samozřejmě  Vám zhotovíme i  tvar přesně podle Vašich představ.

Pro reklamní voňavé visačky používáme prémiový sněhobílou bavlnu  s tloušťkou 2 mm a obsahem vůně 2 ml, tato kombinace zaručuje dlouhou intenzitu vůně. 

Aromatické visačky 1

Gumička k zavěšení nemusí být jen bílá, v naší nabídce mám 16 barevných kombinací gumiček, pro náročné klienty dokážeme dodat gumičku v korporátních barvách .

Všechny naše vůně a materiály používané ve výrobě splňují legislativní předpisy a normy včetně evropské normy REACH

Díky nejmodernější technologii tiskneme přímo na bavlnu. Tisk je je vysokém rozlišení (fotografický), proto naše voňavé visačky mají bezkonkurenční kvalitu tisku a vy se nemusíte omezovat v počtu barev při grafickém návrhu.

Nemusíte být zrovna grafický mág, grafické návrhy od nás máte vždy zdarma.

Získejte balíček plný vůní

Aromatické visačky 2

Chcete se přesvědčit o naší kvalitě ?

Napište si o  náš  balíček plný vůní. Můžete si přivonět k naším vůním a osahat kvalitu našich prémiových voňavých visaček.  Je to jednoduché – klikněte – vyplňte Vaši adresu a balíček do dvou dnů odešleme na Vaši adresu.

* Cena za zaslání balíčku je 100 kč vč. DPH 21% , v případě objednávky je Vám tato částka odečtena z hodnoty objednávky. 

Máme zkušenosti

Naše nejoblíbenější vůně

vůně vanilka

Vanilka

Aromatická viasčka s vůní sport fresh

New car 

Santalové dřevo vůně

Santalové dřevo

pomerančová vůně

Pomeranč

Bergamott and tabacco

Bergamott and tabacco

Všechny prémiové vůně

Jak balíme visačky

Aromatické visačky 3
Balení PREMIUM
  • Každá visačka je zabalena do vůni nepropustného sáčku z vícevrstvé fólie, která  zajistí trvanlivost až 4 roky.
  • Folie je potištěna povinnými údaji (max. 3 řádky textu), datem výroby a vůní .
Aromatické visačky 4
Balení EXCLUSIVE

Vše z balení PREMIUM  + navíc:

  • papírový přebal s oboustranným plnobarevným potiskem a výsekem pro zavěšení do prodejního regálu

Barvy gumiček k zavěšení

Jak probíhá spolupráce

Krok 1

Spojte se s námi

Spojte se s námi pomocí kontaktního formuláře nebo e-mailu. Na základě Vašich požadavků Vám zašleme cenovou nabídku a na Vaši adresu zašleme balíček plný vůní a vzorků visaček , které jsem již vyráběli.

Krok 2

Pomůžeme Vám se správným výběrem

Společně s Vámi vybereme ideální tvar, vůni , barvu gumičky pro zavěšení a poradíme s grafikou . Dohodneme termín dodání. Celou dobu budeme Vaším věrným průvodcem, aby výsledek byl co nejlepší.

Krok 3

Spouštíme výrobu na plné obrátky

Po schválení cenové nabídky a grafické korektury rozjíždíme kola našich strojů na plné obrátky. Tiskneme - voníme - balíme ....toto vše nám bude trvat 10 - 21 pracovních dnů v závislosti na počtu množství objednaných kusů. Po zabalení expedujeme PPL .

Časté otázky

Počty kusů , barvy a motivy

Reklamní voňavé visačky vyrábíme v minimálním  nákladu 100 ks od jednoho designu, vždy v násobcích 100 ks . Není technicky možné vyrobit např. 850 ks .

U nás se nemusíte omezovat počtem barev při grafickém návrhu. Všechny prémiové reklamní visačky tiskneme na ofsetových strojích v plnobarevném režimu CMYK

Ano, každá strana může mít jiný grafický návrh. Běžně vyrábíme visačky kde na jedné straně je logo zákazníka a z druhé strany kontaktní údaje. 

Grafika 

Pokud nejste grafik, nebo nemáte k dispozici grafika nevadí. Zdarma Vám pomůžeme s grafickým návrhem bez omezení počtu korektur.

Pokud jste reklamní agentura, dodáme Vám grafické předlohy pro výsek bez našeho loga , abyste je mohli prezentovat Vašim klientům. Váš grafický návrh před tiskem zkontroluje náš grafik a popřípadě upozorní na chyby v grafice . Tvary v katalogu jsou vždy v poměru 1:1 , barevný profil zasílejte jako CMYK. 

Vůně

V naší nabídce naleznete 34 pečlivě vybraných vůní, které zajistí dlouhou intenzitu vůně. Patří mezi ně jak klasické vůně jako např. vanilka, nebo lesní tak i prémiové parfémové vůně jako např. Calvin Klein . 

Minimální množství pro jednu vůně je 100 ks. V jedné zakázce máte v ceně maximálně dvě vůně, každá další je za příplatek 450,- kč bez dph / vůni. Vůně je možné kombinovat v násobku 100 ks.

Samozřejmě , zcela nezávazně Vám zašleme kompletní vzorník vůní. Pokud jste reklamní agentura rádi Vám zašleme více sad vůní .Stačí si o voňavý balíček napsat přes náš kontaktní formulář.

Nejoblíbenější tvary z katalogu

Vyvoněné ceny reklamních visaček

Počet kusůCena za kus (bez dph 21%)
100 ksod 29,90 kč
200 ksod 27,90 kč
300 ksod 19,90 kč
400 ks od 19,50 kč
500 kčod 16,90 kč
600 ks od 15,50 kč
700 ksod 15,50 kč
1000 ksod 12,90 kč
2000 ks od 11,90 kč
5000 ks od 9,90 kč
10 000 ksod 6,10 kč
více jak 10 000 ks Kalkulace

Ceny jsou uvedené při výběru tvaru z katalogu a jsou bez dph 21%. Reklamní agentury a prodejci obdrží speciální ceník . 

Zaujali Vás voňavé visačky ?

Chcete nezávaznou poptávku, vyzkoušet vzorky  nebo jen poradit ?

Scroll to Top