Firemní
bloky
s potiskem

Kvalitní plnobarevný tisk firemních i poznámkových bloků s dopravou zdarma po celé ČR

Tiskneme firemní a poznámkové bloky

Bloky jsou v každé firmě skvělou pomůckou, nebo levným a praktickým reklamním dárkem

Blok s firemním potiskem se hodí opravdu každému. Máme bohaté zkušenosti s  návrhem grafického zpracování a tiskem firemních poznámkových bloků přímo na míru zákazníkovi. Jakýkoliv Váš požadavek na tisk reklamních poznámkových bloků a bločků vždy pečlivě zpracujeme tak, aby Vaše firemní bloky byly nejen kvalitním, ale také  účelným reklamním dárkem pro Vaše obchodní partnery. 

Firemní bloky s potiskem tiskneme nejčastěji ve formátech A6 , A5, A4 a DL. Protože ale respektujeme odlišné názory je možné zvolit rozměr dle Vašich požadavků.

Bloky lepené bez obalu

Bloky na poznámky zhotovíme podle libovolné grafické předlohy ve čtyřech formátech. 

Klasický kancelářský formát A4; velmi účelný, menší blok A5; praktické zápisníky A6 a vodorovný formát velikosti DL. Naše bloky mají různé množství stran. 25 stránek pro ty, co si dělají poznámky jen zřídka, a pak 50 nebo 100 stran pro ty, kteří si zápisky pořizujete častěji. A pokud nevyhovuje uvedený počet listů je možné zvolit jiné množství.

Bloky tiskneme na kvalitní ofsetový papír o gramáži 90 g. 

Vybrat si můžete i děrování  po stranách bloků pro vložení listů do šanonu.

Bloky lepené s obalem

Blok s vlastními poznámkami neodkládáme stranou, ale často do něj nahlížíme a nosíme ho z jednoho setkání na druhé. Pokud ho věnujete potenciálním zákazníkům, logo Vaší firmy budou mít ještě nějaký čas na očích. 

Tisk vnitřních stránek poznámkových bloků provádíme na ofsetovém papíře 90 g, obal tiskneme na křídovém papíru 170 g v matném nebo lesklém provedení.

Bloky se spirálou

Píšete rádi a hodně? Zapisujete si všechny své nápady? Pak pro Vás bude nejlepší volbou blok se 100 stránkami. A pokud si zapisujete jen to nejdůležitější, tenčí blok s 50 stránkami Vám bude jistě stačit.

Obal tiskneme na matném křídovém papíru 350 g a samotný blok na papíru 90 g offset. Obal může mít i povrchovou úpravu matnou fólií. Celkový dojem doplní i praktická spirála, která je dostupná ve 4 barvách: bílá, zlatá, stříbrná nebo černá.

 

Zaujala Vás naše nabídka ?

Objednejte si firemní bloky s potiskem ještě dnes

Ceník bloků s potiskem

ceny bez dph 21% , doprava zdarma po celé České republice

Ukázky naší práce

Máte dotaz, potřebujete poradit ?

  • +420 732 164 144
  • petr@pkprint.cz
Scroll to Top

stránky se právě aktualizují,
některé odkazy nejsou funkční

Nebojte, nebude to trvat dlouho, zbývá jen

dnů
hodin
minut
sekund